26-29.06.2023

Akademicka 16, 44-100 Gliwice

Wydarzenia towarzyszące konferencji

Zapraszamy do zgłaszania propozycji wydarzeń:

• Zapraszamy do zgłoszenia i organizacji sesji specjalnych podczas konferencji. Zgłoszenia z tematem "Propozycja sesji specjalnej" prosimy kierować na adres emailowy konferencji. Zgłoszenie powinno zawierać proponowaną nazwę sesji, krótki opis jej zakresu tematycznego i nazwiska organizatorów. Po uzyskaniu akceptacji informacja o sesji zostanie umieszczona na stronie konferencji.
  • Zapraszamy do prezentacji studenckich kół naukowych, związanych z automatyką i robotyką. Stanowiska wystawowe zostaną udostępnione kołom za darmo. Zgłoszenia z tematem "Prezentacja koła naukowego" oraz nazwiskami organizatorów prosimy kierować na adres emailowy konferencji. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę koła naukowego, krótki opis jego celu działania i nazwiska osób do kontaktu.
  • Zapraszamy do prezentacji wyników projektów PBL, związanych z automatyką i robotyką. Stanowiska wystawowe do takich prezentacji zostaną udostępnione. Zgłoszenia z tematem "Prezentacja projektu PBL"" oraz nazwiskami uczestników projektu prosimy kierować na adres emailowy konferencji. Zgłoszenie powinno zawierać tytuł projektu, krótkie streszczenie i nazwiska osób do kontaktu.
  • Zapraszmy do dyseminacji wyników projektów naukowych, zwłaszcza z programu Horyzont 2020. Zgłoszenia z tematem "Dyseminacja wyników projektu" prosimy kierować na adres emailowy konferencji. Zgłoszenie powinno zawierać krótką informację o projekcie oraz nazwiska osób do kontaktu.

Podczas trwania konferencji zorganizowane zostaną następujące wydarzenia:

• Sesja specjalna w ramach Uniwersytetu Europejskiego EURECA-PRO.
  • Sesja dotycząca informacji o aktualnych programach Komisji Europejskiej i innych agencji, w których można aplikować o projekty związane z tematyką konferencji, a także spotkanie brokerskie związane z tym tematem.
  • Szkoła letnia dla doktorantów (szczegóły wkrótce).
  • Workshop "AGHdrive: a public large-scale dataset for autonomous driving focusing on the understanding of European street scenes", organizatorzy dr hab. inż. Paweł Skruch, prof. AGH , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dr inż. Marek Długosz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Sesje specjalne zgłoszone i zaakceptowane:

• Cyberbezpieczeństwo systemów przemysłowych
  • Energy harvesting system and application
  • Design and Control of Autonomous Marine, Robotics and Vehicles Systems
  • Nowe zastosowania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w zautomatyzowanych i połączonych pojazdach
  • Wbudowane systemy percepcji i sterowania pojazdów autonomicznych
  • Optimization and Quantum Computing
  • Systemy wspomagania decyzji w medycynie wykorzystujące uczenie maszynowe
  • Metody statystyczne i stochastyczne w zastosowaniach automatyki
  • Application of Fault Tolerant Control Systems in Mobile Robotics
  • Fault diagnosis and fault-tolerant control

Szczegółowy opis sesji specjalnych dostępny jest na tej stronie.

Edu4Industry
Quanser